Więcej nie trzeba! Gadżety i akcesoria komputerowe z ogromną przeceną

W x-kom wystartowała wyprzedaż, w trakcie której możecie zakupić różnego rodzaju elektronikę i akcesoria marki Silver Monkey w znacznie niższych cenach.

promocje
Kamil "grim_reaper" Kleszyk27 września 2023
Źrodło fot. Silver Monkey
i

Jeśli z jakiegoś powodu wstrzymywaliście się z kupnem gadżetów i akcesoriów komputerowych, to bez wątpienia była to dobra decyzja. Sklep internetowy x-kom wystartował bowiem z zupełnie nową wyprzedażą, dzięki której możecie sporo zaoszczędzić.

Tym razem w promocyjnych cenach znajdziecie szeroki wybór sprzętu i akcesoriów marki Silver Monkey. Warto podkreślić, że wyprzedaż potrwa do 1 października lub do wyczerpania zapasów.

Sprzęt i akcesoria Silver Monkey w x-kom

Poniżej z kolei możecie zapoznać się z wybraną przez nas propozycją.

Mikrofon streamingowy Silver Monkey X Kaigi

Każdy, kto rozpoczyna karierę streamera, powinien wyposażyć się w podstawowy sprzęt niezbędny do tego typu zajęcia. Oczywiście poza wydajnym komputerem i dobrej jakości kamerką niezwykle ważny jest odpowiedni mikrofon, który zadba o odpowiednią jakość komunikacji z oglądającymi nas widzami.

Na szczęście nie trzeba wydawać na ten sprzęt wielkich sum pieniędzy. Możecie zainwestować w nieco tańszy mikrofon, który do mniej profesjonalnych zastosowań wystarczy w zupełności. Taki sprzęt znajdziecie teraz we wspomnianej promocji na x-kom.

Mikrofon streamingowy Silver Monkey X Kaigi zakupicie tam za 99 zł z dostawą do domu lub za 79,99 zł z opcją odbioru w salonie x-kom. Wystarczy, że podczas składania zamówienia użyjecie kodu only-week, który aktywuje rabat.

Silver Monkey X Kaigi w x-kom

Więcej nie trzeba! Gadżety i akcesoria komputerowe z ogromną przeceną - ilustracja #1
Źródło: Silver Monkey, grafika promocyjna.

Mikrofon Silver Monkey x Kaigi umieszczony został na ruchomym ramieniu, dzięki czemu jego pozycję możemy dostosować do własnych potrzeb. Model przetwarza dźwięki w 24-bitowym formacie, co pozwala cieszyć się iście studyjnym efektem.

Warto dodać, że w zestawie znajdziemy takie akcesoria jak koszyk antywstrząsowy i dwa rodzaje pop-filtrów.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

POWIĄZANE TEMATY: promocje x-kom

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

Co to jest PlayStation 5 C Chassis?

Co to jest PlayStation 5 C Chassis?

BMW rejestruje nazwę iM3 dla nadchodzącego elektrycznego sportowego sedana

BMW rejestruje nazwę iM3 dla nadchodzącego elektrycznego sportowego sedana

Celnicy UE zatrzymali 86 milionów podróbek w zeszłym roku. Gry jedną z popularniejszych kategorii

Celnicy UE zatrzymali 86 milionów podróbek w zeszłym roku. Gry jedną z popularniejszych kategorii

Lepsza psychoterapia dzięki AI opracowanej w Polsce

Lepsza psychoterapia dzięki AI opracowanej w Polsce

Eksperci wysuwają odważne wnioski. Tyranozaur mógł osiągnąć większe rozmiary, względem dotychczasowych szacunków

Eksperci wysuwają odważne wnioski. Tyranozaur mógł osiągnąć większe rozmiary, względem dotychczasowych szacunków