Taka promocja na smartfon Motorola z okazji Black Friday to czyste szaleństwo!

Do Black Friday pozostało kilka dni, ale Allegro już teraz kusi niesamowitymi okazjami. Tym razem w świetnej promocji możemy zakupić dobry smartfon Motorola Edge 30 Fusion.

promocje
Kamil "grim_reaper" Kleszyk20 listopada 2023
4
Źrodło fot. Motorola
i

Już tylko kilka dni dzieli nas od święta zakupowiczów – Black Friday. Osoby, które nie chcą czekać do piątku, już teraz mogą trafić na różnego rodzaju świetne promocje. Jedna z nich pojawiła się na Allegro, gdzie w ramach trwającej akcji Black Weeks klienci mogą zdobyć smartfona Motorola Edge 30 Fusion w szokująco niskiej cenie.

Model, który bez większych problemów może konkurować ze znacznie droższymi flagowcami, zakupimy za jedyne 1499 zł. Aby uświadomić Wam, z jaką obniżką mamy do czynienia, wystarczy powiedzieć, że za ten sam model w konkurencyjnych sklepach zapłacić musimy kilkaset złotych więcej.

Motorola Edge 30 Fusion na Allegro

Motorola Edge 30 Fusion

Taka promocja na smartfon Motorola z okazji Black Friday to czyste szaleństwo! - ilustracja #1
Źródło: Motorola, grafika promocyjna.

Wydając 1499 zł, wejdziemy w posiadanie świetnego smartfona, który mimo iż nie jest flagowcem, wcale nie odbiega od nich zarówno jeśli chodzi o możliwości, jak i wygląd.

Tym co najbardziej przyciąga wzrok jest zakrzywiona na bokach tafla ekranu. Choć rozwiązanie to ma zarówno miłośników, jak i przeciwników, nie da się ukryć, że jest ono bardzo efektowne. Dodajmy do tego fakt, że smartfon został wyposażony w matrycę OLED o odświeżaniu 144 Hz, przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości Full HD+.

Wnętrze urządzenia prezentuje się równie imponująco. Wszakże model Edge 30 Fusion zapędza procesor Qualcomm Snapdragon 888+. Do tego dochodzi 12 GB RAM i 256 GB pamięci na dane.

Jeśli chodzi o zaplecze fotograficzne to smartfon może pochwalić się jednostką główną 50 MP, obiektywem ultraszerokokątnym 13 MP (o polu widzenia 123 stopni), czyjnikiem głębi 2 MP i kamerką do selfie 32 MP.

Smartfon otrzymał też akumulator o pojemności 4400 mAh, który dzięki technologii szybkiego ładowania 68 W od 0 do 50% możemy uzupełnić w około 10 minut.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

POWIĄZANE TEMATY: promocje

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

Co to jest PlayStation 5 C Chassis?

Co to jest PlayStation 5 C Chassis?

BMW rejestruje nazwę iM3 dla nadchodzącego elektrycznego sportowego sedana

BMW rejestruje nazwę iM3 dla nadchodzącego elektrycznego sportowego sedana

Celnicy UE zatrzymali 86 milionów podróbek w zeszłym roku. Gry jedną z popularniejszych kategorii

Celnicy UE zatrzymali 86 milionów podróbek w zeszłym roku. Gry jedną z popularniejszych kategorii

Lepsza psychoterapia dzięki AI opracowanej w Polsce

Lepsza psychoterapia dzięki AI opracowanej w Polsce

Eksperci wysuwają odważne wnioski. Tyranozaur mógł osiągnąć większe rozmiary, względem dotychczasowych szacunków

Eksperci wysuwają odważne wnioski. Tyranozaur mógł osiągnąć większe rozmiary, względem dotychczasowych szacunków