Odwiedź nas na:
Gaming i składanie komputerów pomogą znaleźć pracę. Dowodem na to jest historia internauty, który pytaniem-memem zdobył uznanie rekrutera.
Gracz znalazł na podjeździe kilkunastoletni komputer gamingowy. Internauci polecili mu, żeby sprawdził, czy może na dyskach twardych znajdzie jakieś kryptowaluty. Szybko odpowiedział, jaki był wynik poszukiwań.
Zawsze sprawdzaj dwa razy, czy wszystko w komputerze jest poprawnie podłączone. Jeden z graczy zapomniał o tej zasadzie i przez 5 lat miał dwa razy mniej pamięci RAM.
Entuzjasta udowodnił, że można uruchomić Minecrafta na komputerze, którego podzespoły są znacznie starsze od samej gry. Nie obyło się jednak bez pewnych trików.
Budowa wydajnego komputera do gier często wiąże się ze znacznymi wydatkami, jednak wartość takiego sprzętu na rynku wtórnym maleje w bardzo szybkim tempie. Doświadczenia graczy pokazują, że topowe konfiguracje sprzed zaledwie kilku lat są dziś warte ułamek swojej początkowej ceny.
W komputerze znajdują się części, o których często zapominamy. Potrafią jednak one posłużyć nam całe lata, dlatego dobrze jest w nie zainwestować. Na co więc warto zwrócić uwagę?
To, że komputer można rozbudowywać, to częsty argument przemawiający za zakupem „stacjonarki”. Tylko że rozbudowa często nie jest taka prosta, a statystyki udowadniają, że wśród użytkowników króluje raczej starszy sprzęt.
Wielu posiadaczy komputerów zastanawia się, jak długo ich sprzęt pozostanie wydajny i użyteczny. Członkowie internetowej społeczności r/buildapc dzielą się swoimi doświadczeniami.
Noctua przetestowało optymalne konfiguracje wentylatorów w obudowie, zapewniające lepsze chłodzenie i niższy hałas. Testy wykazały najlepsze ustawienia wentylatorów, które można zastosować w różnych obudowach.
Urodzinowe LAN party – niejeden gracz chciałby tak uczcić kolejny poziom w swojej metryce. Pewien 12-latek ma szczęście mając ojca, który z tej okazji zorganizował mu gamingowy pokój.